הפלגות אקספדישן

מהגבול האחרון של כדור הארץ, אנטרקטיקה, דרך האזורים הטרופיים האקזוטיים ועד החוג הארקטי בצפון, הפלגות האקספדישן ייקחו אתכם למקומות הכי מרוחקים ומופלאים בעולם יחד עם צוות המדריכים המומחים, שיחלוק את התשוקה שלו ליעד ואת הידע העצום אודותיו.
בקרו בחופים בהם מעטים זכו להיות בסיורי החוף עם סירות הזודיאק, האזינו להרצאות מרתקות של מומחי טבע וצאו לטיולים בהם תוכלו לחוות את היעד במלואו, עולם שלם של תגליות ייפתח בפניכם, הרחק מההמולה של החיים המודרניים, אך עם כל היוקרה והנוחות, שמציעות לכן חברות שייט האקספדישן הטובות בעולם.

Silversea Expeditions
לגלות את כל קצוות העולם

הפלגות האקספדישן של סילברסי תקחנה אתכם לכל קצוות העולם ואתם תוכלו לחוות את הריגוש של ביקור במקום בו מעטים זכו להיות. האוניות היוקרתיות והקטנות של סילברסי יכולות לעגון ממש בקרבת החוף, אפילו במקומות הנסתרים, שאינם נגישים כלל מהיבשה. המדריכים המומחים ילוו אתכם לאורך כל ההפלגה, יעבירו הרצאות מרתקות, סדנאות שונות וינהיגו את סיורי החוף עם סירות הזודיאק. כל המומחים על האוניות מובילים בתחומם ונבחרו בקפידה, כדי שאתם תוכלו ליהנות מהידע הרב שלהם.

על האוניות תוכלו להינות מרמת יוקרה, שכמעט ואינה קיימת בהפלגות אקספדישן: באטלר אישי בכל סוויטה, קולינריה עילית, אינטרנט חינם כדי שתוכלו לשמור על קשר עם היקרים לכם, מיני בר עם כל המשקאות האהובים עליכם, סיורי חוף הכלולים בהפלגה... הרשימה ממשיכה וממשיכה. הצוות המקצועי והקשוב ישמח לעזור בכל בקשה, עם תשומת לב קפדנית לפרטים הקטנים, כך שאתם תוכלו להיות חופשיים מדאגות ולהתרכז בחוויית המסע.

צאו להפלגת האקספדישן הכי יוצאת מגדר הרגיל שאפשר. הפלגת אקספדישן של סילברסי. למעלה מ-590 יעדים בכל רחבי שבע היבשות כבר ממתינים לכם, שתגלו אותם. 

Ponant Expeditions
המומחים בהפלגות בקטבים

לבחור בהפלגת אקספדישן של פוננט זה לבחור להתחבר לטבע בדרך הכי ייחודית שקיימת. ההפלגות הן שילוב של יוקרה וחוויות עומק ביעדים, נוחות מירבית ומסעות תגלית, אלגנטיות והרפתקאות... אפילו במקומות המרוחקים בעולם. צי האוניות הקטנות והחדישות ייקח אתכם הכי קרוב לטבע הבתולי ולתרבויות הנסתרות, ואתם תזכו להתפעל מיופיים של המקומות השמורים ביותר בעולם.

צאו להפלגה ייחודית, הרחק הרחק מיתר מסלולי ההפלגות הפופולריים, יחד עם מומחי הטבע של החברה שילוו אתכם לאורך כל המסע: על היבשה, במסעות סירות הזודיאק ובסיורי החוף, ועל האונייה, בהרצאות מרתקות בהן הם יחלקו את הידע הרב שלהם. גלו את הנפלאות של אנטרקטיקה והקוטב הצפוני במסעות מיוחדים בשיתוף עם חברת National Geographic.

באוניות תוכלו ליהנות מהתנאים הטובים ביותר גם במקומות המרוחקים בעולם, עם שירות אישי וקשוב וקולינריה עילית... אותה אווירה ייחודית, שכל כך חשובה לפוננט, ליצור את ההרגשה שאתם ביאכטה פרטית, ולא משנה אם אתם בלב ים הקרח, או שטים בין הלגונות של איי האוקיינוס השקט.

יעדי אקספדישן

שלח הודעה

סוג הפניה
שם מלא
טלפון
כתובת דוא"ל
הודעה
הצטרף לרשימת התפוצה
* המחירים הינם לאדם בחדר זוגי, וכוללים את ההפלגה ומיסי הנמל בלבד, אלא אם מצוין אחרת. המחירים נכונים למועד הפרסום ועשויים להשתנות בכל עת וללא הודעה מראש בהתאם לזמינות.