אודות סנורמה שירותי תיירות בע"מ

חברת סנורמה שירותי תיירות בע"מ הוקמה בשנת 1981 כחברת תיירות סיטונאית בבעלותו הבלעדית של אורי שנבל. תחילה שימשה כנציגה בלעדית של ארקיע באזור הצפון לאורך השנים, ובהמשך כנציגה של חברות תעופה ותיירות מובילות נוספות כולל ייצוג חברת השייט רויאל קריביאן.

בעקבות ההתרחבות של תאגיד השייט רויאל קריביאן עם ההשקה של אוניות חדשות ורכישה של חברת סלבריטי קרוזס בשנת 1997, החליטה חברת סנורמה להתמקד יותר בתחום הפלגות הנופש. התהליך נמשך עד לשנת 2008.

בשנת 2011 העבירה החברה את פעילותה לרמת השרון לרבות מרכז ההזמנות, מחלקת השיווק והמכירות. והיא ממשיכה להיות אחת מספקי שירותי התיירות הוותיקות והמקצועיות ביותר בישראל בתחום חופשות שייט בעולם.

ביולי 2009, חברת קשרי תעופה בע"מ נכנסה כשותפה, ורכשה 50% מסנורמה שירותי תיירות בע"מ. לאחר רכישת 5% נוספים מהחברה ב-2013, היא הבעלים המלאים של סנורמה שירותי תיירות בע"מ החל מיולי 2018.

כיום סנורמה שירותי תיירות בע"מ הינה נציגת המכירות הבלעדית בישראל של תאגיד השייט רויאל קריביאן, תאגיד השייט השני בגודלו בעולם, הכולל חמש חברות שייט, חלקן שותפויות עם חברות תיירות המובילות בעולם. מבין החברות של התאגיד, סנורמה שירותי תיירות בע"מ מייצגת את חברות השייט העיקריות והיוקרתיות ביותר:
 

רויאל קריביאן אינטרנשיונל (Royal Caribbean International)

חברת השייט החדשנית בעולם כבר למעלה מ-50 שנים, המציעה חופשות שייט בכל רחבי העולם על סיפון אוניות שהן יעדים בפני עצמן. כל סדרת אוניות חדשה של החברה היא פלא ארכיטקטוני ומציגה את הטכנולוגיה העכשוויות ביותר ומציעה שפע חוויות למטייל ההרפתקני של היום. כיום חברת השייט רויאל קריביאן ממשיכה להוביל את עולם הפלגות הנופש עם צי בן 24 אוניות, הכולל את האוניות הגדולות בעולם מסדרת Oasis, ומציעה מגוון מסלולי הפלגה ל-240 יעדים, ב-61 מדינות, בשש יבשות, כולל הפלגות ליעד הפרטי של החברה באיי הבהאמה, Perfect Day at CocoCay, היעד הראשון בסדרת Perfect Day Island Collection.

להזמנת הפלגה עם רויאל קריביאן ולמידע נוסף, כנסו : www.royal-caribbean.co.il
 

סלבריטי קרוזס (Celebrity Cruises)

מאז הקמתה בשנת 1989, דרך רכישתה ע"י תאגיד השייט רויאל קריביאן ב-1997, סלבריטי קרוזס שומרת על ההתחייבות המקורית שלה: לקחת את האספקטים החשובים ביותר מעולם השייט, הקלאסי והאלגנטי, ולעדכן אותם, כדי שישקפו את החיים המודרניים. צי אוניות החברה, הכולל 14 אוניות זוכות פרסים, מגדיר מחדש את הפלגות היוקרתיות, ומציע: עיצוב עכשווי, חוויות קולינריה, ספא ובידור המותאמות לטעם המודרני, חוויות תרבות מגוונות ביעדי העגינה, והכל עם שירות חם ואישי. גלו את העולם עם סלבריטי קרוזס, הפליגו לכל שבע היבשות ובקרו בכ-300 יעדים ביותר מ-70 מדינות.

להזמנת הפלגה עם סלבריטי קרוזס ולמידע נוסף, כנסו : www.celebrity-cruises.co.il

 

בנוסף, חברת סנורמה שירותי תיירות בע"מ היא בעלת המותג Luxury Sea by Sunorama Cruises, המאגד תחתיו את חברות שייט היוקרה הטובות בעולם:

סילברסי (Silversea) – חברת שייט האולטרה יוקרתי החדשנית בעולם. שייכת גם כן לתאגיד השייט רויאל קריביאן ובעלת צי של אוניות יוקרה ואוניות להפלגות אקספדישן, המפליגות לכ-900 יעדים בכל שבע היבשות.

אושיאניה קרוזס (Oceania Cruises) – חברת שייט יוקרה השייכת לתאגיד NCLH, המתגאה בקולינריה הטובה ביותר בים ומציעה הפלגות לכ-450 יעדים בכל רחבי העולם על סיפון שבע אוניות הבוטיק היוקרתיות שלה.

פוננט (Ponant) – חברת השייט היחידה המפליגה תחת דגל צרפת ומתגאה דרך החיים הצרפתית בכל צי האוניות החדיש שלה, עם עיצוב מוקפד, קולינריה עילית ומסלולי הפלגה למקומות המרתקים בעולם.

אזמארה (Azamara) – לחברה ארבע אוניות בוטיק יוקרתיות המפליגות בכל רחבי העולם ומציעות את כל השירותים היוקרתיים ומסלולי הפלגה ייחודיים, שיאפשרו להכיר לעומק את היעדים בהם אתם מבקרים.

שלח הודעה

סוג הפניה
שם מלא
טלפון
כתובת דוא"ל
הודעה
הצטרף לרשימת התפוצה
* המחירים הינם לאדם בחדר זוגי, וכוללים את ההפלגה ומיסי הנמל בלבד, אלא אם מצוין אחרת. המחירים נכונים למועד הפרסום ועשויים להשתנות בכל עת וללא הודעה מראש בהתאם לזמינות.